بستن بارگذاری
کاریابی تخصصی شاهکار شاهرود
  • 023-32300330
  • 023-32300352
  • شنبه تا چهارشنبه : 08:00 الی 15:00

درباره ما

کاریابی شاهکار - شرکت پیشگامان فناوران سورا

کاریابی تخصصی شاهکار شاهرود

كي از نكات كليدي در راستاي افزايش اشتغال فارغ التحصيلان دانشگاهي، شناسايي بازار كار مناسب، مشاوره و هدايت شغلي براي دستيابي به كار متناسب با توانمندي ها و علايق فارغ التحصيلان دانشگاهي مي باشد. همچنين با توجه به رشد تعداد فارغ التحصيلان دانشگاهي، تخصصي تر شدن كار و حركت به سمت كسب و كارها بر پايه فناوري هاي پيشرفته، توسعه مراكز رشد و شركت هاي دانش بنيان و لزوم توسعه و بهره وري صنايع كشور، ايجاد ساختارها و مراكز هدايت شغلي و كاريابي تخصصي در دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي، امري ضروري است؛ لذا در اين راستا مركز هدايت شغلي و كاريابي تخصصي دانشگاه صنعتی شاهرود، به عنوان اولين و تنها مركز كاريابي تخصصي دانشگاهي استان سمنان با دريافت مجوز از وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي راه اندازی و فعالیت خود را با تمرکز بر ارائه خدمات به دانشجویان و فارغ التحصیلان در راستای بهبود ارتباط صنعت و دانشگاه و آماده سازی افراد برای ورود به بازار کار از تابستان 1399 آغاز نموده است. یکی از راهبردهای اصلی این مرکز طرح تحول ارتقا مهارت افزایی و توانمندی دانشجویان و دانش آموختگان متناسب با نیازهای صنعت و جامعه و توسعه اشتغال پذیری دانش آموختگان است.

همچنین خدمات ارزنده ای را به واحدهای متقاضی نیروی کار شامل معرفی افراد مستعد و توانمند جهت استخدام در آن واحد، توانمندسازی و ارائه آموزش های تخصصی لازم به افراد کارجو متناسب با نیاز واحد صنعتی موردنظر و ارائه برنامه توسعه فردی در جهت بهبود عملکرد افراد ارائه خواهد داد. کارفرمایان و واحدهای صنعتی متقاضی نیروی کار و نیز افراد کارجو می توانند با مراجعه به سایت این مرکز و با تکمیل و ارسال اطلاعات خود از این خدمات استفاده نمایند.

شرح وظایف
ارائه خدمات تخصصی مشاوره شغلی و بازار کار به دانشجویان و دانش آموختگان جهت یافتن فرصت های شغلی بهتر
معرفی جویندگان کار فاقد مهارت به مراکز مهارت آموزی دانشگاهی
امور مربوط به بیمه بیکاری
امور مربوط به لغو تعهد خدمت دانش آموختگان (آزادسازی مدرک تحصیلی)
ساماندهی دوره های کارآموزی و کارورزی دانشجویان
ارائه خدمات جامع کاریابی (جایابی)
سامان دهی کار پاره وقت/تمام وقت تخصصی
برگزاری سمینارهای عمومی کاریابی و استخدام با حضور کارآفرینان و صنعتگران برتر جهت ارائه راهکارهای ورود به بازار کار به دانشجویان و دانش آموختگان
برگزاری نمایشگاه کار
برگزاری مسابقات طرح و ایده
هماهنگی با سازمان آموزش فنی حرفه ای به منظور توسعه دوره های مهارتی آموزشی متناسب با نیازهای بازار کار